Futbolisti i Fenerbahçes, Maks Kruse, ka zbuluar natën e ndërrimit të viteve, një talent të fshehur, duke i befasuar të gjithë.

Shoku i skuadrës së Vedat Muriqit, zbriti në skenën e “The Voice” ne Turqi, duke bindur tre prej anëtarëve të jurisë të kthenin karriget dhe më pas u befasuan kur panë futbollistin përballë tyre.

Komplimente dhe shumë duartrokitje për Krusen, i cili zgjodhi të këndonte këngën “Sway”, teksa shoqërohet edhe nga 2 balerina.PANORAMASPORT.AL

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP