Nuk është hera e parë që deputeti socialist, Ervin Bushati, na tregon anën e tij familjare dhe atë të një babai shembullor.

Vazhdimisht shihet duke u angazhuar me fëmijët e tij të vegjël dhe poston foto familjare gjatë ditëve të fundjavave.

Ndërsa kjo foto është bërë nga paparazzi ynë pak ditë më parë.

Në zonën e Liqenit Artificial, Bushati mbante në qafë të voglin e tij dhe dukej që ai po zbavitej shumë ashtu.

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP