Ermal Fejzullahu është një ndër partnerët më romantikë të showbiz-it shqiptar.

Ai është edhe shumë i përkushtuar ndaj familjes së tij. Madje së fundmi i ka bërë një suprizë shumë të bukur gruas së tij, Arianës, me të cilën ka 4 fëmijë.

Siç duket edhe në videon e mëposhtme ai i ka bërë dhuratë gruas së tij, një makinë të shrenjtë tip “Range Rover”. “E gëzofsh” shkruan Ermali në vidon që ka publikuar në Instagram, ku shfaqet makina luksoze. Duhet të themi se kjo makinë kushton minimalisht 60 mijë euro. Besojmë se Ariana, gruaja e tij do të jetë shumëe lumtur për këtë dhuratë.

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP