Erdhën për pushime nga Suedia dy ditë më parë, por ky udhëtim për në vendlindje mbeti i fundit për ta.

Burrë e grua, Durim dhe Suada Hadri u gjetën të v rarë në shtëpinë e tyre në një lagje të Prizrenit. Sot janë publikuar fotot e tyre.

Sipas Policisë së Kosovës, dyshohet se çifti është v rarë me ar më zjarri, pasi aty u gjet ar ma e cila më pas u konfiskua nga Policia. Rreshteri i Policisë, Vesel Gashi, i cili raportoi rastin për Gazetën Ekspress tha se nuk kanë përfunduar akoma hetimet por dyshohet se është v rasje.

Ende nuk dihet motivi i ngjarjes.

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP