Bebe Rexha ka publikuar foto video b anjo, duke ur inuar.

Advertisements

Këngëtarja Bebe Rexha duket se nuk ka fare k omplekse, shkruan lajmi.net.

Ajo me ndjekësit në llogarinë e saj në Instagram e ka ndarë një video nga ba njo ku shihet duke u rinuar, e më pas nuk ka munguar edhe një fotografi pranë të cilës e tregon vetë këtë.

Advertisements

“Në videon e fundit isha duke ur inuar”, ka shkruar Bebe gjysmë e zh veshur nga ba njo.

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP