Bebe Rexha u shfaq pr ovokuese në videon e fundit.

Bebe Rexha vendosi që vitin 2019 ta përmbyll duke u relaksuar në pushime me familjen, shkruan lajmi.net.

Advertisements

Këngëtarja nuk i ka kuresyer fotografitë në rrjete sociale, në të cilat vjen shumë atraktive si zakonisht.

Së fundi, ajo postoi një video, në të cilën dikush e filmoi nga prapa teksa po dridhte të pa smet në plazh.

Për ndryshe, viti 2019 mund të quhet si ndër vitet më të suksesshme të Bebe Rexhës.

Advertisements

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP