Gjatë fundjavës nisin reshjet e shiut. Meteorologu Hakil Osmani u shpreh se më prezente reshjet do të jenë ditën e dielë. E përsa i përket mjegullës, sipas meteorologut kjo situatë është normale për dimrin dhe se do të ketë mjegull gjatë ditëve në vijim.

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP