Lëkundjet e tërmetit nuk ndalen. Një tjetër lëkundje e fortë është regjistruar sërish këtë mesnatë.

Tërmeti ka qenë me magnitudë 4.4 dhe epiqendra ka qenë pranë Vorës, Tiranë.

Toka shqiptare nuk po gjen qetësi që pas tërmetit 6.4 ballë të regjistruar mëngjesin e së martës më 26 nëntor.

Ky tërmet u mori jetën 51 personave, ndërsa la të p lagosur mbi 900.

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP