Ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar sërish një tjetër mesazh që i ka ardhur në adresë të tij nga një i Manzës, shtëpia e të cilit është shpallur e pabanueshme.

Qytetari shkruan se familja e Ismail Allcit deri më tani nuk ka marrë asnjë ndihmë, përveç një çadre.

“Te braktisur bejne thirrje per ndihma! sb

Z.Sali Berisha ju lutem familja Allci ne Manze po jetojn ne cader ska ardhe askush per ndim 2 vets erdhen i kan the do prishet dhe kaq as ndima asgje ju lutem Z.Berisha pubikoje te vej dore shteti se po jetojn ne cader as ndima asgje Familja Ismail Allcit”, thuhet në mesazhin e Berishës.

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP