Ndërsa ditën e djeshme fliste për “Dashnoret”, kënga që po përflitet shumë për mesazhin që përcjell, Robert Berisha së fundmi është fotografuar me një vajzë mis terioze, pas ndarjes nga Nora Istrefi.

Në fotot e siguruara nga “Review”, Roberti shihet i përqafuar me një vajzë identiteti i të cilës nuk dihet. Madje po thuhet se dyshja kanë qenë duke u puthur, por kjo nuk mund të dallohet qartë.

Fotot janë shkrepur në një kafe në Prishtin

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP