Ditët festive janë fare pranë e të gjithë kanë nisur nga zbukurimet për t’u futur me tepër në këtë atmosferë.

Në rrjetet sociale kanë nisur postimet e fotove të ndryshme, teksa vihet në pah pema e Krishtlindjes, dritat, dhuratat…

Por ka dhe një tjetër rast që ka shkaktuar humor në rrjet.

Një vajzë nga Sydney ka zgjedhur që t’i bëjë një shaka shefit të saj, ditët që nuk ishte në zyrë.

Ajo ka postuar një foto në Tëitter teksa tregon se ia ka dekoruar zyrën plotësisht me letër zbukuruese.

“Shefi im e bëri pushim sot, por mund të mos e bëjë më kurrë”, shkruan ajo.

Komentet kanë qenë me qindra, duke shkaktuar humor e të qeshura, shkruan Daily Mail.

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP