Gjykata e Durrësit ka vendosur masën “det yrim paraqitje” dy herë në muaj për Xhuljana Aliaj, e arr estuar për përhapje pan iku.

Aliaj u arr estua mëngjesin e datës 29 nëntor nga forcat e policisë, pasi përhapte panik në rrjetet sociale. Ajo kishte postuar në “Facebook” një status ku kërkonte nga shteti që të vlerësojë gjedjen e depozitave me naftë dhe gaz.

“I lutemi shtetit dhe autoriteteve të portit të naftës në Porto-Romano të vlerësojnë gjendjen e depozitave me naftë dhe gaz. Kemi shumë fr ikë! Presim përgjigje!”, shkruante më tej Aliaj.

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP