Një fëmijë ka rrë-mbyer një autobus në komunën e Skënderajt në Kosovë, duke ala rmuar jo vetëm shoferin, por edhe të pranishmit në atë moment.

Një pamjet e publikuara nga mediat kosovare shihet se si minoreni nis autobusin teksa 2 persona mundohen ta ndjekin për të ndaluar mjetin.

E gjitha ngjarja është filmuar nga kamerat e sigurisë së një biznesi aty pranë.

Policia e Kosovës ende nuk ka dhënë një njoftim zyrtar për çështjen, teksa pamjet janë bërë virale.

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP