E shtuna pritet të jetë ditë me shi, ndaj mos harroni çadrën me vete ditën e nesërme. Pritet që gjithë territori të karakterizohet me reshje të konsiderueshme.

Temperaturat do të variojnë nga 8 deri në 16 gradë. Ndërkohë ditën e dielë rikthehen rrezet e diellit, por jo gjatë gjithë kohës.

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP