Reperja Melinda Ademi ka vendosur që ta përfundojë këtë vit me një këngë të re

Reperja, e cila ka filluar të jetë aktive në rrjetet sociale që disa ditë duke postuar edhe disa foto që i ka realizuar në Blue Lagoonën e famshme islandeze, ka paralajmëruar sot se të premten do ta lansojë këngën e saj të re.

“Karma”, do të quhet kjo këngë që Melinda ka thënë se do ta lansojë me datën 15 të këtij muaji, pra të dielën.

Kënga e fundit e Melindës ishte “A po don pak”, para tre muajve, këngë kjo që ka më shumë se katër milionë klikime në youtube.

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP