Jozefina Topalli është bërë gjyshe pasi vajza e saj, Megi, solli pak kohë më parë në jetë djalin e saj, Nikolan.

Topalli ka publikuar për herë të parë foton me nipin të cilin e mban në krah pavarësisht se nuk ia tregon fytyrën.

Ajo duket shumë e lumtur në këtë atmosferë të ngrohtë në shoqërinë e nipit, teksa daljet e saj publike janë të rralla.

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP