Linda Rei është një përsonazh publik që me deklaratat e saj gjithmonë ka qenë në qendër të vëmendjes. Së fundmi ajo ka qenë e ftuar në emisionin “Late Night Shoë”, në RTV Ora.

E pyetur nga Kastoro Zizo se me çfarë merret këtë kohë që ka qëndruar larg vëmendjes së mediave, Linda Rei ka qenë disi e rezervuar duke folur në vija të përgjithshme.

Ajo shprehet se jeton në Veleta të Maltës dhe përpiqet ta shijojë jetën e saj.

Kastro Zizo: Ke rënë qetsi në jetën tënde publike, me çfarë po merresh realisht?

Linda Rei: Realisht po merrem me jetën time, me punën me make up-in, me kineman. Ka një vit e gjysëm që nuk flas shqip.

Kastro Zizo: Njerëzit duan të dinë si ha bukë ti, si paguan qiranë?

Linda Rei: Këtë muaj qiranë ma dhe ti, këpucët i bleva vetë.

Kastro Zizo: Këtu je në hotel apo në shtëpi?

Linda Rei: Në hotel, nuk kam shtëpi në Shqipëri./oranews

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP