Policia ka kapur përmes radarëve të shpejtësisë një shofer “kam.ikaz” në autostradën Sauk-TEG pasi po drejtonte mjetin me një shpejtësi prej 221 km/h.

Video e regjistrimit të shpejtësisë por dhe e ndalimit të drejtuesit të mjetit nga një patrullë e stacionuar në Sauk, është publikuar dhe në faqen zyrtare të Policisë, ndërsa bëhet thirrje që të respektohen rregullat e qarkullimit rrugor për të pasur një destinacion të sigurt.

Advertisements

Shpejtësia e fri.kshme e regjistruar mbrëmjen e sotme rre.zikon seriozisht jo vetëm jetën e drejtuesit të mjetit, por është edhe rre.zik potencial për jetën e përdoruesve të tjerë të rrugës.

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP

Advertisements