Interi e ka barazuar rezultatin në 1:1 kundër Barcelonës, në një ndeshje tejet vendimtare për fatin e gjigantit italian në Ligën e Kampionëve, e cila është duke u zhvilluar momentalisht në Milano.

Romelu Lukaku shënoi për 1:1 me një goditje të fuqishme nga largësia në minutën e 44-të, raporton Gazeta Express.

Interit i duhet fitorja për ta kaluar fazën grupore.

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP