Loredan Zefi dhe Mozzik janë për momentin personazhet më të përfolur të shoëbizzit shqiptar, për shkak të ndarjes së tyre.

Por edhe pse u aludua që këngëtarja shqiptare mund të rikthehet për shkak të vajzës që ka me Mozzikun apo pse ky i fundit i ka kushtuar deri më tani dy këngë, duket se reperja është në një lidhje të re.

Nga postimet që ajo ka publikuar duket qartë se ka kaluar shumë kohë me reperin e njohur gjerman, Bonez MC, pasi fotot që të dy kanë publikuar janë në të njëjtat vënde.
Megjithatë u pa që në një moment vet Loredana i ka bërë tag ndërkohë që e ka ndjekur në një nga koncertet e tij.

Por nga ana tjetër vihet re që edhe Mozzik ka qenë në një koncert ku fancat e tij e duartrokasin dhe brohorisin fort, e ndyshe nga disa kohë më parë ku ishte Loredana ajo që e mbështeste, tashmë ajo shihet që po suporton një tjetër mashkull dhe jo babanë e Hanës.

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP