Këngëtarja e njohur Era Rusi mbrëmjen e djeshme ishte e ftuar në ThumbON.

Moderatoret e pyetën se cili ka qenë titulli që i ka bërë më shumë përshtypje nga portalet, Era tregoi një rast kur e kanë quajtur lezb ike dhe kjo i kishte bërë pështypje.

Era e mohoi këtë gjë dhe tha se: “Thoshin se isha le zbike. Titulli që më ka habitur më shumë për veten. Ka shumë kohë. Për mua s’kanë shkruajtur as kur jam puthur vërtet. Kishte ardhur një shoqja ime nga jashtë ishim ulur afër dhe shkruajtën që ishim lezbike”.ThumbOn

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP