Këngëtarja shqiptare Enca haxhiu ka bërë atë që dinë më së miri, duke treguar gjoksin e saj

Ajo në një postim në instagram ka treguar se ka bërë një fotosesion derisa në plan të parë edhe kësaj here ka vënë gjoksin.

Enca po ashtu ka treguar se disa nga këto foto janë të preferuarat e nënës së saj.

Nuk dihet se a është duke paralajmëruar me këto foto Enca ndonjë këngë të re, apo ky është jnë fotosesion i saj në fund të vitit.

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP