Një prej godinave në zonën e Institutit Bujqësor u shemb dje me tritol. Godina 3-katëshe, ku banonin familjarë që pas viteve ’90 u dëmtua nga tërmeti duke u bërë e pabanueshme.

Shembja e godinës është bërë me shpë rthim të kontrolluar. Të pranishëm në momentin e shpërthimit ishin edhe kryeministri Edi Rama dhe kryebashkiaku Veliaj.

Fotografi Agim Rama ka publikuar disa foto, ku shihet Rama dhe Veliaj, por sigurisht e gjithë vëmendja shkon te Anjeza, e cila përkulet për të kapur momentin perfekt.

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP