Dëshira e saj e madhe është të shëtisë botën, dhe kjo e ka shtyrë atë që të nxjerë në shitje virg jërinë e saj.

Bëhet fjalë për një 19-vjeçare ukrainase, me banim në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, e cila ka vendosur të nxjerr në shitje vir gjërinë përmes një agjensie online.

Gjithçka ka ndodhur virtualisht, me 19-vjeçaren që kërkon të shesë vir gjërinë për të provuar një jetë luksi dhe shëtitje rreth botës.

Çmimi i virg jërisë së saj është caktuar në shifrën e 84 mijë paund.

Por jo vetëm kaq. Bukuroshja me flokë dhe sy kafe është vënë në kërkim të një burri që përmbush detyrimet e saj financiare, të cilat variojnë në një minimum prej 8,400 në muaj.

Në videon e postuar në faqen online 19-vjeçarja shprehet:

Mund të flas anglisht, ukrainisht dhe pak rusisht. Arsyeja që unë dua të shes virg jërinë time është sepse unë dua të udhëtoj, të jetoj jetë luksi, të jetoj jetën time dhe të jem e lumtur. Në fund të ditës, ky është trupi im, kjo është zgjedhja ime dhe kjo është ajo që kam vendosur të bëj,” .

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP