Kur dëgjuam për herë të parë ‘Paris’ të Xhensila Myrtezajt, nuk dinim çfarë të shijonim më parë, tekstin, muzikën apo vendin ku ishte xhiruar videoklipi.

Këngëtarja kishte zgjedhur një rrugicë shumë të veçantë në një lagje të Parisit, e rrethuar nga shtëpi shumëngjyrëshe dhe plot gjelbërim.

Një vend përrallor, dhe jo më kot rrugica “Crémieux” dhe është kthyer në fiksimin e turistëve, të cilët nuk in rezistojnë dot tundimit për të shkrepur një foto.

Nëse dhe ju e keni menduar, bëni mirë ta harroni!

Ka pasur aq shumë turiste, sa banorët janë bezdisur aq shumë sa sa kanë vendosur të caktojnë një gjobë për këdo që shkrep një foto aty dhe e publikon në rrjete sociale.

Rrugica “Crémieux”

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP