Ditën e djeshme reperja shumë e komentuar Rina Balaj u rikthye pas 1 muaji puazë. Rina hapi një profil të ri në Instagram duke qenë se profili i vjetër tashmë i përket “On Records”. Madje familjarët e reperes bashkë me fansat nënshkruan një peticion për ta rikthyer, por Rina nuk arriti ta rimerrte.

Vetëm 24 orë pasi hapi profilin e ri në Instagram, Rina ka arritur plot 33 mijë ndjekës. Me këto ritmike, reperja duket se do i rifitojë sërish ndjekësit e humbur nga profili i mëparshëm.

Rina së shpejti rikthehet edhe në muzikë sepse ajo dhe Sinboy po sjellin një projekt të ri bashkë të quajtur “Tetancion”.

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP