Një çift është filmuar duke kryer marrë dhënie sek suale në mes të një parku publik dhe u ndalën vetëm sepse u shqetësuan nga një qen.

Ngjarja ndodhi në Perth të Australisë. Në pamjet e publikuara nga mediat dallohen njerëzit që kalojnë anash disa metra larg, ndërsa çifti kryen se ks.

Videoja duket se është bërë nga një kullë aty afër. E gjithë skena u ndërpre nga një qen, i cili vrapoi në drejtim të çiftit. Më pas, atyre iu bashkua dhe pronari i qenit.

Në disa pamje të tjera më afër dallohet që pas kësaj ngjarje, gruaja është ulur ngjitur me partnerin e saj duke ledhatuar qenin e duke i folur pronarit të tij.

Nuk dihet nëse çifti është raportuar në polici. Kryerja e marrëd hënieve se ksuale në publik dën ohet me dy vjet bu rg në Australi. /tvklan

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP