Një i moshuar është gjetur i v rarë me ar më z jarri në banesën e tij në fshatin Shumbat të Dibrës.

Vik tima është Xheladin Mandri 68 vjeç. Burime nga policia e Dibrës bëjnë të ditur për “Panorama” se vi ktima dyshohet të jetë vr arë, vendim i ardhur nga një gjendje e rënduar psikologjike.

Motivi i vetëvr asjes përforcohet për shkak se pranë tij është gjetur edhe një ar më. 68 vjeçari jetonte i vetëm.

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP