Ndërkohë që po zhvillohet ndeshja Shqipëri-Francë, në ‘Arenën Kombëtare’ i pranishëm është edhe kryebashkiaku i Tiranës, Erion Veliaj.

Me anë të një postimi në rrjetin social Instagram, Veliaj ka publikuar një foto pranë efektives së policisë, Ina Nukut.

Në sfond të fotos shihet edhe fusha e futbollit në stadiumin e sapo inaguruar.

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP