Një video në Facebook e postuar më 16 nëntor u bë virale pasi shfaqi katër kamariere që u shërbenin klientëve, të veshura vetëm me brekë dhe përparëse.

Policia gjobiti këto kamariere në një bar në Bangkok, Tajlandë.

Katër gratë, të moshës 24 deri në 34 vjeç, u arr estuan dhe u gjobitën afërsisht 66 dollarë.

Videoja tregon kostumet ska ndaloze, ashtu si të brendshmet dhe përparëset mezi mbulojnë gjo ksin e tyre. /Telegrafi

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP