Vajza e re e cila ishte në gjendje të rëndë në spitalin e T raumës në Tiranë e ka thelluar edhe më tej bilancin e v iktimave nga tërmeti i 26 nëntorit, duke e çuar në 51 numrin e të pajetëve.

Burime nga spitali konfimruan mesditën e sotme për News 24 se e reja Xhesika Biqiku, 20 vjece ka ndërruar jetë.

Advertisements

Ajo ishte në gjendje kritike dhe mjekët nuk e këshillonin transportimin e saj për në shtet tjetër për mjekim, për shkak të gjendjes së saj.

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

Advertisements

SHQIPERIA IME GRUP