Dasmat janë plot befasi dhe historia e kësaj radhe do ju habisë pasi fiks në ditën e veçantë nga 2 bëheni 3 si në rastin e këtij çifti.

Në këtë event dhëndri ka vendosur të bëjë një surprizë të veçantë për nusen e tij të cilës i ka marrë një kotele të vogël dhe ia ka dhuruar në mënyrë vërtet unike duke e emocionuar jo pak.

Mund të themi se ky lajm përbën ‘recetën e lumturisë’ për ditën tuaj e kjo falë grupit të fotografive të mbledhura njëra pas tjetrës që tregojnë komplet momentin duke e përshkruar më së miri.

Orion dhe Kaylee vendosën të ftojnë një fotograf në seancën e tyre të parë fotografike para ceremonisë. Dhe ky dukej si një moment perfekt për dhëndrin për ta realizuar ëndrrën e Kaylee.

Ai e ndau idenë e tij me fotografin, dhe gruaja e tij ishte shumë e emocionuar, në fund ai tha: ‘Ishte ndër gjërat më të vështira në jetë, të mbaja këtë sekret ndaj Kaylee’.

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP