Mbrëmjen e djeshme në stadiumin “Air Albania”, u luajt ndeshja mes Shqipërisë dhe Francës dhe njëkohësisht u bë edhe inagurimi i këtij stadiumi.

E para që hapi ceremoninë e përurimit ishte këngëtarja Era Istrefi, e cila performoi këngën zyrtare të FIFA World Cup 2018, “Live it up”.

Por ndaj saj nuk kanë munguar edhe komentet në rrjetet sociale, pasi ajo shpërndau edhe një video nga stadiumi në Instagram.

Një komentues është tallur me Erën lidhur me të pasmet e saj, por edhe kjo e fundit nuk ia ka përtuar me përgjigjen.

“Mirë është po duhet me pas b*thë.”- i shkroi komentuesi. “Veç ajo s’na mungon”- i tha këngëtarja.

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP