E paprecedentë ishte dhu na e basketbollistit Bruno Daliu të Tiranës ditën e djeshme, ndaj gjyqtarit Jurgen Muho, në takimin mes Teutës e Tiranës në pallatin e sportit “Ramazan Njala”.

Pas ndeshjes dhe dhu nës së pësuar, gjyqtari Jurgen Muho është transportuar edhe në spital, për të marrë ndihmën e parë si dhe për të kryer analizat. “Panorama Sport” ka siguruar dy foto nga gjendja e arbitrit Muho, ku duket fytyra e tij e nxirë pas gru shteve të lojtarit Daliu.PANORAMASPORT.AL

Dhuna (2) on Vidnews.

daliu tirana basketboll on Vidnews.

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP