Xhensila Myrtezaj i bëri befasi të këndshme partnerit me rastin e ditëlindjes.

Bes Kallaku me këtë datë feston ditëlindjen dhe mbushi plot 34 vjet jetë, shkruan lajmi.net.

Me rastin e ditëlindjes së tij, Xhensila e befasoi atë me një tortë, duke simbolizuar filmin e ri të Besit, “Fallco”.

“Urime 100 Baba”, shkruan në tortë, në të cilën këngëtarja bashkë me vajzën e urojnë aktorin edhe për filmin e ri.

Për ndryshe, Bes Kallaku dhe Xhensila Myrtezaj janë prindër të një vajze, të cilën e kanë pagëzuar Ajka. /Lajmi.net

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP