Urime për Guns N ‘Roses  “Sweet Child O’ Mine” është video e parë muzikore e viteve ’80 që arrin një bilion shikime në YouTube.

Guns N ‘Roses bëri debutimin e tyre në MTV në 1987 me “Welcome to the Jungle”, por ishte “Sweet Child O’ Mine” që bëri që grupi të shpërthente në popullaritet.

Kjo shënon dhe momentin e dytë që grupi hyn në histori pas këngës ‘November Rain’.

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP