Zhytjet në pishinë janë një ndër kënaqësitë më të mëdha për fillimin e verës apo jo? Sidomos kur ato kanë pamje marramendëse e ndodhen në retorte fantastike.

Epo, me këto pika noti të mrekullueshme të bëra nga njeriu dhe natyra, do jeni të vendosur të bëni udhëtime gjatë gjithë jetës, mjafton të shikoni këto foto:

Bahmah, Wadi Shab, Oman

Pishinat e Gadishullit Jukatan të Meksikës

Alila Villat Uluwatu, Bali

Aquaria Grande, Mumbai

Hoteli Anantara Trekëndësh i Artë, Tajlandë

Pishina Hamilton,Texas

Inn në Key West, Florida

Pishina Neptun, Hearst Castle, Californi

Hotel Marina Bay Sands, Singapor

Sanctuary në malin Camelback, Phoenix, Arizona

Hotel San Antonio, Santorini

Kulla Marden, Antalia, Turqi

Pishina natyrale e Queen’s Bath, Kauai, Hawai

Marrë nga: escapismmagazine.com

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP