Të gjithëve na kujtohet deklarata e Indrit Muratit ‘Problemit’ e dhënë për ‘Gazeta Flash’, kur kishte deklaruar në vitin 2016, që nëse tifozët serb do të vijnë në Shqipëri për ta ndjekur kombëtaren e tyre do të kthehen me arkivol.

Deklarata e tij kishte bërë bujë të madhe në gjitha mediat ballkanike, serbet madje kishin kërkuar arrestimin e tij.

Por megjithatë ‘Problemi’ edhe pse nuk është shumë aktivë në syrin e medias shqiptare ai vazhdon të bëjë një jetë me plot luks.

Indriti i cili po jeton tani në Kanada, duket që edhe në sferën private e ka jetën në vijë.

Nga burimet tona dhe duke e parë bisedën e tij në ‘instastroylive’ kemi vrenjtur që promotori i shumë artistetëve dhe vipave shqiptar ka filluar lidhjen me modelen arabe të quajtur Petronela.

Modelja arabe është një vajzë shumë seksi, fotot e saj marrin shumë pëlqime në rrjetet sociale.

Një gjë është e sigurt, ultrasi shqiptar dukët që është dashuruar në modelen arabe, pasi që gjatë bisedës tyre në ‘Instastorylive’ kanë folur edhe për një martesë të mundshme.

Ne kemi siguruar disa foto të cilat mund t`i shikoni më poshtë.