Berkan Ahmeti ishte një senzacion mashkullor i cili me paraqitjet e tij bëri që të gjithë të drejtojnë sytë nga ai, shkruan “InfoKosova”.

Ishin vitet e 2000-ta shumë të suksesshme për të.

Bënte këngë të bukura dhe mbante shumë mbrëmje muzikore brenda dhe jashtë Maqedonisë.

Berkani pëlqehej shumë nga publiku kosovar nga i cili publik u largua shumë shpejt pa ndonjë arsye dhe u mbyll në “guacën” e tij.

Tanimë ai është edhe aktor, ka përfunduar akademinë e arteve, por që nuk po shihet asgjëkundi!

Bekran ka ndryshuar aq shumë sa që në një fotografi të publikuar së fundmi ai duket tjerët person.

Kishte hequr flokët dhe kishte filluar të shijonte pushimet me familje.

Berkan duket kështu aktualisht./InfoKosova/