Këngëtarja dhe moderatorja Eneda Tarifa ka publikuar një pozë nga pushimet e saj buzë detit. Veshur me bikini, si rrallëherë, këngëtarja ka zgjedhur ta bëjë publike një foto, teksa është mbështetur në një shkëmb.

Në pah kanë dalë format e saj. E vendosur me kurriz, në sy bien të pasmet e saj! Këngëtarja ka qenë mjaft e rezervuar në publikimin e fotove të tilla.

“Mezi po e mbaja”,– shkruan Eneda Tarifa bashkëngjitur fotos së publikuar duke ju referuar shkëmbit në të cilin është mbështetur.