Një adoleshent shqiptar është zhdukur prej disa ditësh nga banesa e tij në qytetin bregdetar në Angli.

Mediat britanike raportojnë se ai quhet Daniel Gjinaj, i moshës 16-vjeç dhe është parë për herë fundit në datën 13 gusht me disa bashkëkombas të tij.

Dyshohet se ai mund të jetë larguar në drejtim të Worthing, Lancing dhe Croydonit.

Në shtetin ishullor është bërë apel që të jepet të dhëna për policinë nëse djaloshi shihet nga dikush.

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP