Genta Gjalpi është një nga vajzat më të komentuara në showbiz-in shqiptar.

Shpesh herë, ajo vihet në qendër të vëmendjes për shkak të fotove provokuese që publikon në profilin e saj në Instagram.

Së fundmi ish-banorja e “Big Brother” është vënë në qendër të vëmendjes, pas një shakaje që ka bërë.

Ajo ka përdorur një filtër mbi Xhani Demikën duke e plakur atë.

Dhe krahas fotos, që ka publikuar me ajo ka shkruar:

Zbulohet plaku që i i pagon pushimet Gentës tek resorti Santa Quaranta ai quhet Xhemal Demika , kur ishte i ri ka punuar menaxher këngëtaresh, ndersa tani ai është një ndër biznesmenët më të fuqishëm të naftës në Ballsh.’’
Kujtojmë këtu se të njëjtën shaka e bëri edhe Fatma Haxhialiu disa kohë më parë me bashkëshortin e saj.

Edhe ajo përdori një filtër për ta plakur atë dhe shkroi se kishte gjetur njeriun që ia paguante të gjitha.

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP