Miliarderja e njohur Kylie Jenner është fotografuar në jahtin luksoz ku po pushon me miqtë dhe familjarët e saj në bregun e Amalfi, në Itali.

Ajo shfaqet në foto me linjat perfekt trupore, teksa mban veshur një palë bikini të ngushta dhe të bardha.

Në artikullin e Daily mail, shkruhet se jahti në të cilin po pushon Kylie kap vlerën e 250 milionë dollarë.