Ish-banorja e ‘Big Brother Albania’, Rike Roçi, është një nga femrat më të spikatura të showbiz-it, dhe shumë aktive në rrjetet sociale.

Së fundmi ajo ka postuar dy foto ku duket tepër sensulae, tërheqëse dhe provokuese.

E veshur me rroba banjo bardh e zi, Rike nuk nguron të tregojë edhe tatuzhin që ka në pjesën intime, duke çmendur fansat që e kanë “bombarduar” me komente.

 

View this post on Instagram

 

•Io vivo spettinata perché tutte le cose belle, veramente belle di questa vita, spettinano• 👩🏼

A post shared by Rike Roçi (@rike_roci_) on

 

View this post on Instagram

 

Qendrimi sikur nuse 👩🏼

A post shared by Rike Roçi (@rike_roci_) on

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP