“Bonbon” e shndërroi Era Istrefin në një këngëtare me famë ndërkombëtare. Bukuroshja kosovare ka zgjedhur ishullin grek Mykonos për të pushuar, ku atje është përballur me një surprizë të bukur.

Teksa ka qenë duke darkuar me miqtë e saj, në sfond në restorantin grek ishte pikërisht kënga e saj “Bonbon”.

Era nuk ka nguruar që ta publikojë edhe në rrjetet sociale.

Postimi i Era Istrefit
Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP