Në mbrëmjen e madhe të cmimeve MTV VMA, reperi French Montana prezantoi nominimet dhe fituesin e Videos më të mirë Latine.

Pranë tij ishte edhe aktorja Allison Brie, e cila kishte veshur një fustan të zi me dekolte. Duket se reperi nuk mund ti rezistonte gjoksit të saj dhe ia nguli sytë kur po fliste.

Ky moment nuk shpëtoi pa u vënë re nga fansat, të cilët e akuzuan se ishte “i dehur”. Vetë reperi nuk ka bërë ende asnjë reagim për komentet e shumta në Twitter.

Disa prej komenteve:

“French Montana është i dehur”,

“French Montana është hutuar duke parë gjoksin e Allison Brie”,

“haha French Montana nuk mund t’ia heqë sytë gjoksit të saj.”