Lei Kraja është një prej moderatoreve sportive më të pëlqyera në vendin tonë. Bukuroshja e “Digitalb” është gjithashtu një personazh shumë i ndjekur në rrjetet sociale.

Ajo numëron më shumë se 131 mijë ndjekës në “Instagram” dhe është shumë aktive në postime. Modelja sek.si shfaqet në një formë të shkëlqyer këtë verë, duke pozuar me bikini, të cilat nxjerrin në pah linjat e saj perfekte trupore.

Foto të “nxehta” që nuk kanë nevojë për shumë komente, duke bërë që fansat e bukuroshes të mbeten pa frymë.

/PANORAMASPORT.AL/

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP