Merkatoja televizive e programacioneve, bashkë me formatet dhe moderatorët e rinj që pritet të lëvizin nga njëri ekran në tjetrin, tashmë është drejt finalizimit!

Edhe pak ditë na ndajnë nga nisja e një sezoni të ri televiz dhe mësohet se Tv Klan do të vijë këtë sezon me një super programacion për audiencën, me emisione të suksesshme, me moderatorë të njohur e të dashur për publikun që vijojnë të jetojnë eksperiencat e tyre në familjen e madhe Klan, e me sa duket një prej tyre është edhe Ermal Mamaqi.

 

View this post on Instagram

 

@enca zbulimi i ri Kinematografik. I LOVE TROPOJA. 📽 Day 11.

A post shared by Ermal Mamaqi (@ermalmamaqiofficial) on