Dy ditë më parë një 19-vjeçar nga Burreli u qëll.ua me a.rmë nga një makinë në lëvizje. Për shkak të pl.agëve të marra ai humbi jetën ditën e djeshme.

Mediat gjermane kanë publikuar emrin e të riut shqiptar për të cilin mësohet se është Keidi Pasha. I riu ka marrë 6 plu.mba në trup.

Ate.ntati me pasoja të rënda ka ndodhur në Vorsfeldes të Gjermanisë dhe mësohet se bashkë me vik.timën ka qenë dhe një person tjetër, i cili edhe ai nuk i ka shpëtuar su.lmit. Personi në fjalë, i cili nuk është identifikuar, është dërguar në spital dhe ndodhet në gjendje krit.ike për jetën.

Të dy po kalonin trotuarin në momentin që ranë pre e sul.mit teksa pas ate.ntatit automjeti është larguar me shpejtësi nga vendi i ngjarjes.

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP