Burimet thanë për “Panorama” se është ekze.kutuar në qendër të Rrëshenit Tonin Gjini rreth 45 vjec.

Ende nuk dihen shkaqet e ngjarjes.

Policia ka shkuar në vendngjarje dhe po punon për kapjen e autorëve